Stypendia Burmistrza

Za nami wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta i Gminy Drobin. 27 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Drobin Andrzej Samoraj wraz z Mariolą Wróblewską – Kierownikiem Referatu Oświaty, wręczył decyzje o przyznaniu stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów. Gospodarz Miasta i Gminy Drobin złożył gratulacje stypendystom, ich rodzicom, a także nauczycielom, wychowawcom i dyrektorom szkół oraz podkreślił znaczenie wiedzy i edukacji dla całej wspólnoty samorządowej, życząc im dalszych sukcesów oraz mądrego wykorzystania zdobytej wiedzy.

W tym roku uhonorowano 30 stypendystów, którzy wyróżnili się swoimi osiągnięciami edukacyjnymi uzyskując wysokie średnie ocen, a także cechowali się wzorowym zachowaniem.   

Stypendium dla najlepszej uczennicy w szkole gimnazjalnej ufundował i wręczył Marcin Fronczak - Przewodniczący Rady Miejskiej w Drobinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak owocnych sukcesów edukacyjnych!

 

 SZKOŁA PODSTAWOWA

1.       

Maciej Szymerski

kl. V

Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

średnia 5.6

2.       

Cezary Gawinek

kl. VI

Szkoła Podstawowa w Rogotwórsku

średnia 5,4

3.       

Gabriela Sulkowska

kl. VI

Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

średnia 5,2

4.       

Karolina Wiśniewska

kl. IVb

Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

średnia 5,2

5.       

Adrian Dunal

kl. VI

Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

średnia 5,0

6.       

Filip Fronczak

kl. VIb

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

7.       

Oliwia Gruda

kl. Vc

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

8.       

Oliwia Gwardiak

kl. IVb

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

9.       

Mateusz Jędrzejewski

kl. IVb

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

10.   

Tobiasz Matusiak

kl. IVb

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

11.   

Julia Mikołajczyk

kl. Va

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

12.   

Justyna Modzelewska

kl. VIc

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

13.   

Julia Skierkowska

kl. Va

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

14.   

Oliwia Skierkowska

kl. Vc

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

15.   

Michał Stołowski

kl. VIb

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

16.   

Aleksandra Szmidt

kl. VIc

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

17.   

Szymon Szumański

kl. Va

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

18.   

Dominik Szymański

kl. V

Szkoła Podstawowa w Cieszewie

średnia 5,0

19.   

Wiktoria Trzcińska

kl. IVa

Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

średnia 5,0

20.   

Karolina Wojciechowska

kl. VI

Szkoła Podstawowa w Rogotwórsku

średnia 5,0

21.   

Kinga Ziółkowska

kl. Vc

Szkoła Podstawowa w Drobinie

średnia 5,0

 

GIMNAZJUM

 

1.     

Julia Ciarka

kl. III

Publiczne Gimnazjum w Łęgu Probostwie

średnia 5,0

2.     

Aleksandra Felkowska

kl. Ic

Publiczne Gimnazjum w Drobinie

średnia 5,0

 

3.     

Julia Jeżewska

kl. Ib

Publiczne Gimnazjum w Łęgu Probostwie

średnia 5,0

4.     

Barbara Witkowska

kl. IIc

Publiczne Gimnazjum w Drobinie

średnia 5,0

 

5.     

Karolina Brygier

kl. III

Publiczne Gimnazjum w Łęgu Probostwie

średnia 4,9

6.     

Klaudia Górecka

kl. IIb

Publiczne Gimnazjum w Drobinie

średnia 4,9

7.     

Wiktoria Gramińska

kl. IIb

Publiczne Gimnazjum w Drobinie

średnia 4,9

 

8.     

Paulina Wieszczyńska

kl. IIb

Publiczne Gimnazjum w Drobinie

średnia 4,9

 
 

STYPENDIUM PRZEWODNICZACEGO RADY MIEJSKIEJ W DROBINIE

 

1.     

Klaudia Jóźwiak

kl. Ib

Publiczne Gimnazjum w Łęgu Probostwie

średnia 5,6

 

 

Dodatkowe informacje