Zaproszenie

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się coroczne święto plonów,  tradycyjnie uznawane za ukończenie żniw i prac polowych. Tegoroczne dożynki odbędą się 3 września w Drobinie i będą miały charakter Dożynek Gminno-Powiatowych. Organizatorami są Gmina Drobin oraz Powiat Płocki.

Serdecznie zapraszamy sołectwa do udziału w tradycyjnym Konkursie na najpiękniejszy wieniec wykonany własnoręcznie oraz w kolejnej już edycji  Turnieju Sołectw. Na zwycięskie drużyny czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 2 500 zł, za drugie miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 1 500 zł, zaś trzecia lokata gwarantuje otrzymanie 800 zł.

Do zgłoszenia w ramach konkursu na najpiękniejszy wieniec niezbędne jest przekazanie dokumentacji - opisu i fotografii przedstawiających proces tworzenia sołeckiego dzieła. W Turnieju Sołectw weźmie udział 14 miejscowości, decydująca w tym przypadku będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia, zarówno do Konkursu na najpiękniejszy wieniec, jak i Turnieju Sołectw prosimy kierować do Urzędu Miasta i Gminy Drobin osobiście lub dzwoniąc pod numer tel. 24 260 14 41.Termin upływa 10 sierpnia br.

Serdecznie zapraszamy!

Regulaminy:

Konkurs na najpiękniejszy wieniec

Turniej Sołectw

Dodatkowe informacje