Betlejemskie Światło Pokoju w Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie


Data publikacji: 21.12.2020 o 10:48
W poniedziałek 21 grudnia 2020 roku, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin Grzegorz Szykulski gościł przedstawicieli harcerzy i zuchów byli to Karol Wujcik i Julia Wujcik uczniowie Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie, którzy przekazali na jego ręce , symbol pokoju, nadziei i miłości.
🎄,,To wyjątkowy płomień. Niech będzie dla nas symbolem braterstwa, miłości i niesienia pomocy wszystkim tym, którzy tego potrzebują w tak trudnych czasach.
Składam podziękowania dla wszystkich harcerzy za kontynuowanie tej pięknej tradycji. Z radością przyjmuję to Betlejemskie Światło Pokoju dla Drobina, symbolicznie życząc, aby w naszych domach zagościł pokój i szczęście. Niech to światło rozświetla nasze codzienne życie i niech da nam nową nadzieję na lepsze czasy.
🎄Wierzę, że nadchodzący rok będzie tym, w którym pożegnamy się z epidemią; chciałbym wejść w ten rok z nadzieją, że będzie lepszy, spokojniejszy i będzie powrotem do normalności” – podsumowała burmistrz.
🎄Pragniemy przekazać Państwu ten symbol braterstwa i pojednania, dlatego wystawimy lampion ze światłem przed budynek Urzędu Miejskiego w Drobinie, aby każdy mógł w bezpieczny sposób zabrać światło do swojego domu.
Lampion będzie wystawiony w godzinach 8:30-15:30 do dnia 23.12.2020 r. pod zadaszeniem przy wejściu.
Prosimy o zabranie swojej świeczki, aby przekazanie ognia odbyło się bez pośrednictwa osób trzecich.