Rady Sołeckie

Rady Sołeckie i Zarządy Osiedli

Rada Sołecka składa się z trzech osób. Do obowiązków Rady Sołeckiej należy wspomaganie działalności sołtysa. Rada Sołecka ma charakter opiniodawczy i doradczy.

Sołectwo Biskupice

  1. Kwiatkowski Paweł
  2. Czapliński Józef
  3. Wysocki Tomasz

Sołectwo Borowo

  1. Sadowska Jadwiga
  2. Pijankowski Andrzej
  3. Skrocka Hanna

Sołectwo Brelki

  1. Grabowski Dariusz
  2. Zajączkowski Leszek
  3. Grabowski Bogdan

Sołectwo Brzechowo

  1. Wiśniewski Piotr
  2. Pikalska Sylwia
  3. Gajewska Bożena,

Sołectwo Budkowo

  1. Kolczyński Marcin
  2. Czaplińska Teresa
  3. Pietrusiński Ryszard

Sołectwo Chudzynek

  1. Mórawski Cezary
  2. Sztendur Krzysztof
  3. Lewicka  Edyta

Sołectwo Chudzyno

  1. Świtalska Marta
  2. Wujcik Anna
  3. Orszulak Konrad

Sołectwo Cieszewko

  1. Jankowski Jacek
  2. Dziurlik Aneta
  3. Siestrzykowska Katarzyna

Sołectwo Cieszewo

  1. Skierkowski Radosław
  2. Sadowski Paweł
  3. Zbyszyński Damian

Sołectwo Cieśle

  1. Ciarkowski Michał
  2. Chalińska Sabina
  3. Wiśniewski Tadeusz

Sołectwo Dobrosielice I

  1. Witkowski Janusz
  2. Przybyszewski Ryszard
  3. Gołębiewska Danuta

Sołectwo Dobrosielice II

  1. Gburczyk Adam
  2. Grabowska – Kozłowska Agnieszka
  3. Żbikowska Agnieszka

Sołectwo Drobin I

  1. Lewandowska Janina
  2. Mroczek Zofia Marianna
  3. Sadowski Alfred

Sołectwo Drobin II

  1. Małecka Hanna
  2. Mąkowski Władysław
  3. Rokicki Kazimierz

Sołectwo Dziewanowo

  1. Łaciński Mariusz
  2. Tylicki Jarosław
  3. Pawłowska Grażyna

Sołectwo Karsy

  1. Gorzelany Mirosław
  2. Barańska Magdalena
  3. Oliszewski Władysław

Sołectwo Kłaki

  1. Kinalska Marta
  2. Kopciński Bogdan
  3. Królikowska Wanda

Sołectwo Kostery

  1. Żuchowski Andrzej
  2. Sulkowska Lidia
  3. Lemanowicz Ewa

Sołectwo Kowalewo

  1. Joachimowicz Andrzej
  2. Kraśniewski Jerzy
  3. Olęcka Sławomir

Sołectwo Kozłówko

  1. Brygier Janusz
  2. Przedpełski Tomasz
  3. Makomaski Mariusz

Sołectwo Kozłowo

  1. Brygier Janusz
  2. Przedpełski Tomasz
  3. Makomaski Mariusz

Sołectwo Krajkowo

  1. Różańska Halina
  2. Karolewicz Dawid

Sołectwo Kuchary

  1. Kopacz Tomasz
  2. Sulkowski Marek
  3. Marlęga  Krzysztof

Sołectwo Łęg Kościelny I

  1. Woja Bogdan
  2. Wiśniewski Maciejny
  3. Żuchowski Paweł

Sołectwo Łęg Kościelny II

  1. Daczko Iwona
  2. Gapiński Bogdan
  3. Ozóg Piotr

Sołectwo Łęg Probostwo

  1. Markowski Tadeusz
  2. Rzemieniewski Mateusz
  3. Dąbkowska Paulina

Sołectwo Maliszewko

  1. Gajewski Kazimierz
  2. Mańkowski Dariusz
  3. Matusiak Antoni

Sołectwo Małachowo

  1. Siejka Marek
  2. Rzepka Dariusz
  3. Jaszczak Janusz

Sołectwo Mogielnica

  1. Sielczak Mariola
  2. Jackowska Beata
  3. Mączyński Adrian

Sołectwo Mokrzk

  1. Krauze Iwona
  2. Zajączkowski Rafał
  3. Korzeniewski Paweł

Sołectwo Nagórki Dobrskie

  1. Gawski Andrzej
  2. Nejman Wiesława
  3. Miszewski Jerzy

Sołectwo Nagórki Olszyny

  1. Chrzanowska Daniela,
  2. Szmeja Krystyna
  3. Szczygliński Stanisław

Sołectwo Niemczewo

  1. Kalinowski Krzysztof
  2. Gapińska Anna,
  3. Drążkiewicz Magdalena

Sołectwo Nowa Wieś

  1. Koper Andrzej
  2. Chrzanowski Tomasz
  3. Maciejewski Zbigniew

Sołectwo Psary

  1. Dunal Marek
  2. Lemanowicz Damian
  3. Korzeniewska Krystyna

Sołectwo Rogotwórsk

  1. Pawłowska Lidia
  2. Głażewski Konrad,
  3. Wróblewski Stanisław

Sołectwo Setropie

  1. Nowakowska Teodora Halina
  2. Kamiński Dariusz
  3. Dynowska Dorota

Sołectwo Siemienie

  1. Olszewski Ryszard
  2. Żabowski Jacek
  3. Żółtowski Marcin

Sołectwo Siemki

  1. Zjadewicz Wojciech
  2. Sendrowicz Barbara
  3. Śliwiński Jan

Sołectwo Sokolniki

  1. Tręmbiński Wojciech
  2. Mich Andrzej
  3. Kuśmierowska Bogusława

Sołectwo Stanisławowo

  1. Nowicki Jerzy
  2. Matusiak Mirosław
  3. Skierkowski Andrzej

Sołectwo Świerczyn

  1. Mielczarek Krzysztof
  2. Lewicki Piotr
  3. Lewandowski Dariusz

Sołectwo Świerczyn-Bęchy

  1. Kuźniewski Paweł
  2. Kajkowska Wioleta
  3. Witkowska Irena

Sołectwo Świerczynek I

  1. Kraśniewska Agnieszka
  2. Jankowska Anna,
  3. Jankowski Rafał

Sołectwo Świerczynek II

  1. Kwaśniewski Artur
  2. Jędrzejewski Ryszard
  3. Grabowski Rafał

Sołectwo Tupadły

  1. Ostrowski Krzysztof
  2. Korzeniewska Jolanta
  3. Szczechowicz Zofia

Sołectwo Warszewka

  1. Lewandowska Maria
  2. Nowakowska Anna
  3. Nowakowski Piotr

Sołectwo Wilkęsy

  1. Woja Tomasz
  2. Wróblewska Marzena
  3. Krysztofiak Jan

Sołectwo Wrogocin

  1. Jędrzejewski Stanisław
  2. Witkowski Wojciech
  3. Sobiecki Mariusz