| Rady Sołeckie

Sołectwo Biskupice

1. Mrowiński Grzegorz
2. Świtalski Janusz
3. Werner Mariola

Sołectwo Borowo

1. Brzezinski Waldemar
2. Grodkiewicz Ryszard
3. Nowicki Bogdan

Sołectwo Brelki

1. Chojnacka Agnieszka
2. Bończuł Tadeusz

Sołectwo Brzechowo

1. Gajewski Roman
2. Lewandowska Jolanta
3. Markowski Kamil

Sołectwo Budkowo

1. Dąbrowski Krzysztof
2. Jankowska Bogumiła
3. Pietrusiński Ryszard

Sołectwo Chudzynek

1. Lewandowski Jan
2. Banaszczak Henryka

Sołectwo Chudzyno

1. Badurski Zdzisław
2. Sawicka Krystyna
3. Klimkiewicz Wojciech

Sołectwo Cieszewko
1. Szymańska Urszula
2. Dziurlik Mariusz
3. Jarzębowska Joanna

Sołectwo Cieszewo

1. Sadowska Barbara
2. Skrocki Jacek
3. Soczewska Halina

Sołectwo Cieśle
1. Buszka Robert
2. Chaliński Daniel
3. Wielechowska Agnieszka

Sołectwo Dobrosielice I
1. Adamkiewicz Krzysztof
2. Janiszewski Sławomir
3. Witkowski Janusz

Sołectwo Dobrosielice II
1. Gburczyk Adam
2. Kowalski Tomasz
3. Kozłowski Grzegorz

Sołectwo Drobin I
1. Gawski Jan
2. Jeżewski Henryk
3. Kinalska Ewa

Sołectwo Drobin II
1. Gruda Anna
2. Mąkowski Władysław
3. Pietrzak Marianna

Sołectwo Dziewanowo
1. Chętkowski Stanisław
2. Łaciński Jerzy
3. Tylicki Jarosław

Sołectwo Karsy
1. Stępińska Bożena
2. Oliszewski Władysław
3. Krajewska Beata

Sołectwo Kłaki
1. Mielczarek Roman
2. Szatkowski Jerzy
3. Wiśniewska Teresa

Sołectwo Kostery
1. Adamkiewicz Leszek
2. Krajewski Zbigniew
3. Sulkowski Wojciech

Sołectwo Kowalewo
1. Joachimowicz Andrzej
2. Kraśniewski Jerzy Ryszard
3. Skorupska Żaneta

Sołectwo Kozłówko

1. Brygier Janusz
2. Grabowski Robert
3. Makomaski Mariusz

Sołectwo Kozłowo
1. Brzezińska Elżbieta
2. Matuszewski Jerzy
3. Olęcki Jarosław

Sołectwo Krajkowo
1. Majewska Kamila
2. Różańska Halina
3. Stawowski Adam

Sołectwo Kuchary
1. Kopacz Tomasz
2. Sulkowski Marek
3. Zajączkowski Ireneusz

Sołectwo Łęg Kościelny I

1. Wiśniewski Maciej
2. Woja Bogdan
3. Żuchowski Paweł

Sołectwo Łęg Kościelny II

1. Daczko Iwona
2. Matusiak Wiktor
3. Ozóg Renata

Sołectwo Łęg Probostwo

1. Markowski Tadeusz
2. Pielacińska Józefa
3. Rudowski Tadeusz

Sołectwo Maliszewko

1. Gajewski Kazimierz
2. Guzowski Leszek
3. Mańkowski Dariusz

Sołectwo Małachowo

1. Gawiński Jacek Marian
2. Jaszczak Janusz
3. Siejka Marek

Sołectwo Mogielnica

1. PiątkiewiczRenata
2. Kozłowski Maciej
3. Stokowska Grażyna

Sołectwo Mokrzk

1. Korzeniewski Dawid
2. Korzeniewski Stanisław
3. Krauze Iwona

Sołectwo Nagórki Dobrskie

1. Gawski Andrzej
2. Miszewski Jerzy
3. Turbaczewski Łukasz

Sołectwo Nagórki Olszyny

1. Marcinkowski Łukasz
2. Parzych Zdzisław
3. Wilczyński Janusz

Sołectwo Niemczewo

1. Kalinowski Krzysztof
2. Włodarska Maria
3. Kinalska Zofia

Sołectwo Nowa Wieś

1. Wysocki Stanisław
2. Koper Andrzej
3. Lewandowski Sławomir

Sołectwo Psary

1. Korzeniewski Stanisław
2. Marcinkowski Wojciech
3. Wawrzyński Robert

Sołectwo Rogotwórsk

1. Cybulski Lesław
2. Pawłowska Lidia
3. Kowalski Stanisław

Sołectwo Setropie

1. Nowakowski Mirosław
2. Nowakowska Teodora
3. Brzeziński Roman

Sołectwo Siemienie

1. Brzeska Agnieszka
2. Pryczyńska Beata
3. Żółtowski Marcin

Sołectwo Siemki

1. Jankowski Andrzej
2. Niedziałkowska Ewa
3. Dobrosielska Ewa

Sołectwo Sokolniki

1. Bucior Bogdan
2. Lemanowicz Zenon
3. Trębiński Wojciech

Sołectwo Stanisławowo

1. Grzymała Władysław
2. Piotrowski Tadeusz
3. Skierkowski Tadeusz

Sołectwo Świerczyn

1. Mielczarek Maria
2. Mrowiński Sławomir
3. Sawicki Andrzej

Sołectwo Świerczyn-Bęchy

1. Gierzyńska Ilona
2. Piłat Helena
3. Witkowska Irena

Sołectwo Świerczynek I

1. Staniszewski Wojciech
2. Pokorski Andrzej
3. Stępiński Jarosław

Sołectwo Świerczynek II

1. Krysztofiak Henryk
2. Sabaliński Kazimierz
3. Matczak Lech

Sołectwo Tupadły

1. Jąderko Agnieszka
2. Zmysłowski Iwona
3. Ostrowski Krzysztof

Sołectwo Warszewka

1. Nowakowska Anna
2. Baranowska Teresa
3. Lewandowski Antoni

Sołectwo Wilkęsy

1. Gajewski Wiesław
2. Orlikowski Jarosław
3. Woja Tomasz

Sołectwo Wrogocin

1. Adamkowski Paweł
2. Jędrzejewski Stanisław
3. Witkowski Wojciech