System powiadamiania SMS

Uprzejmie informujemy że Urząd Miasta i Gminy Drobin uruchomił system SMS-owy powiadamiania mieszkańców.

Jeśli chcesz dołączyć do usługi aby otrzymywać :

  • ostrzeżenia i zawiadomienia o awariach
  • komunikaty o zagrożeniach
  • zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych
  • oraz inne informacje miejskie

Należy:
1. Zgłosić się do sekretariatu w Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie ul. Marszałka Piłsudskiego 12, 09-210 Drobin w celu wypełnienia oświadczenia o rejestracji numeru telefonu lub pobrać wzór oświadczenia wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie ul. Marszałka Piłsudskiego 12, 09-210 Drobin

WZÓR OŚWIADCZENIA SMS

2. Wyślij krótką informację tekstową (sms) o treści : DROBIN na numer 4301 (opłata za wysłanie wiadomości SMS jest zgodna z Twoim planem taryfowym, koszt standardowej wiadomości SMS u swojego operatora).
Każdy kto pod wskazany numer wyśle SMS-a o wybranej treści otrzyma potwierdzenie przyjęcia przez system i będzie otrzymywał informacje.
SMSy otrzymywane w ramach usługi SMS Miasta i Gminy Drobin nie zawierają polskich znaków
Serwis jest w całości zautomatyzowany, dlatego prosimy o niewysyłanie smsów o innej treści niż DROBIN. Każdorazowo, po wysłaniu sms-a z komendą, rejestrujący otrzymuje potwierdzenie o zarejestrowaniu numeru lub jego wyrejestrowaniu z usługi.
Osoby rejestrujące się w systemie płacą tylko za sms-a rejestracyjnego (opłata za wysłanie wiadomości SMS jest zgodna z Twoim planem taryfowym, koszt standardowej wiadomości SMS u swojego operatora).
Taka sama opłata zostanie również pobrana w przypadku wyrejestrowania się z usługi. Odbiór smsów informacyjnych otrzymywanych z urzędu przez zarejestrowanych użytkowników nie wiąże się dla nich z żadnymi opłatami.

3. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania powiadomień złóż oświadczenie w sekretariacie Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie ul. Marszałka Piłsudskiego 12, 09-210 Drobin

Załączniki