Piknik Seniora 2018


Data publikacji: 16.07.2018 o 08:05

Jak co roku, na początku lipca, organizowany jest Piknik Seniora w Drobinie – prawdziwe święto organizacji senioralnych z terenu całego Mazowsza. Jest to wspaniała okazja do aktywizacji środowisk emeryckich, a tegoroczne, jedenaste już spotkanie w historii, dało również możliwość do świętowania 50-lecia działalności seniorów w Drobinie. 
Wśród zaproszonych gości znaleźli się ks. Andrzej Kucharczyk – proboszcz parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Drobinie, Małgorzata Lewandowska dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Jadwiga Korneszczuk prezes zarządu okręgu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku, Aleksandra Pęcherzewska – prezes zarządu Spółdzielni Socjalnej Centrum Usług Środowiskowych w Drobinie oraz Tomasz Kozłowski kierownik RZAZ w Stanisławowie. 
Mariusza Bieńka – Starostę Powiatu Płockiego reprezentował Bogdan Banaszczak – Radny Rady Powiatu w Płocku. Monika Ostrowska – Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich, w imieniu Andrzeja Samoraja – Burmistrza Miasta i Gminy Drobin, złożyła gratulacje i podziękowania za organizację wydarzenia na ręce Pani Barbary Jankowskiej – prezesa Koła nr 7 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Drobinie.

 Album zdjęć na Facebooku –> link